Seçenekler
  • Seçenek 01

    Türkçe Dublaj

    HD

    Şimdi İzle
Arkaplan

Acı Reçete izle

Side Effects

img0
2013 HD 1h 46m 0

New York'ta hayatlarını başarılı ve mutlu bir şekilde sürdüren gözde çift Emily ve Martin'in bu büyüsü bir zaman sonra Martin'in borsa suçu işleyip içeriye girmesiyle sekteye uğrar. Yolunda giden yaşamları bir anda kabusa dönüşür. Emily, bu süre içerisinde psikolojik bozukluklar yaşaması üzerine uzman bir doktor tarafından tedavi edilecektir.

Dört sene boyunca kocasının hapisten çıkmasını bekleyen Emily, ilaçların sayesinde ayakta kalmaya çalılşır. Terapi konusunda psikoloik destek alması için Jonathan Banks adında bir doktor ile tanışıp, tedavi sürecinde ondan destek alacaktır. Zaman ilerledikçe durumu kötüye giden kadın, antidepresan ilaçlar kullanmak konusunda ikna olur. Fakat hesaplayamadığı bir şey var ki, bu karar ile kendi hayatından ziyade etrafında bulunan bütün insanların da hayatlarını etkileyebilecek olması.

Yönetmen: Eva Z. Cabrera, Steven Soderbergh

Tür: Dram, Gerilim, Suç

TMDB Derecesi: 6.5 / 10

Oyuncular: Andrea Bogart, Ann Dowd, Carmen Pelaez, Catherine Zeta-Jones, Channing Tatum, Davenia McFadden, David Costabile, Devin Ratray, Elizabeth Rodriguez, J. Claude Deering, Jacqueline Antaramian, James Martinez

Fragmanı izle
Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Buna benzer başlıklar