Hakkımızda

Filmgag, sinema dünyasında bulunan videoların embed kodlarını paylaşmakla birlikte telif hakkı konusunda da titizlikle yayın yapan bir film paylaşım sitesidir. İçeriklerde bulunan videoları kendi sunucusunda barındırmaz, Türkiye anayasasına aykırı paylaşımlar yapmaz.

2020 yılında faaliyet göstermeye başlayan filmgag, herhangi bir kurum yada kuruluşa bağlı değildir. 7 den 70 bütün yaş gruplarını hedef kitlesine alan sitemiz, aile kültürüne zarar verecek türde içerikleri barındırmamakla birlikte her yaş grubuna hitap etmektedir.

Güncel teknolojiye uyum sağlayan filmgag, mobil dostu bir arayüze sahip olup güncelliğini korumaktadır. Rahatsız edici reklamlar ve dış url'lere referans dahi olmaz. Öncelik, insan ahlakı ve temel anayasal kurallarını benimseyerek bir prensip haline getiren işleyişle yayın yapmaktadır.

Sitenin sağ üstünde bulunan sosyal medya hesaplarımıza ulaşarak da iletişim kurabilirsiniz. Linkedin üzerinden iletişim kurmak için ise https://www.linkedin.com/in/tuncay-coban-bf/ bağlantısını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siteye yapılan yorumlar konusunda ise, kışkırtıcı, örf ve adetlerimizi zedeleyici, absürd veya argo içerikli yorumlar kesinlikle kabul edilemez!